Mezo w Demonie (galeria/wideo)

8
Mezo – znany także jako "Mejger", "Mez" i "Mezieł", polski wykonawca hip-hopowy i popowy, raper i muzyk – to encyklopedyczny (Wikipedia) fragment opisu artysty. Problem w tym, że w środowisku hip-hopowym „Mezo” kategorycznie nie jest uznawany za prawdziwego MC, a znowu dla środowiska muzyki pop jest bardzo „raperski”. Najłatwiej wypośrodkować sobie zdanie o jego twórczości.

Trzecia w dorobku płyta artysty zatytułowana „Eudaimonia” (premiera: 16 października 2006) potwierdza, że „Mezo” kurczowo stara się wpasować w oba w/w gatunki muzyczne.

Leszczyński koncert nie był, ani dobry, ani zły, był po prostu mezowaty. Raper usilnie pobudzał publiczność wyznaniami na temat niesamowitej atmosfery stworzonej przez zgromadzoną widownię.

Uwierzcie, że nie mówię tego każdemu – rapował Mez. – W wielu dyskotekach graliśmy tylko po 3 – 4 utwory, dla was chcemy zagrać wszystko – zwierzał się dalej.

Rzeczywiście wraz z Kasią Wilki i Owalem wykonali około 10 kawałków, z czego 3 się powtórzyły. Bogactwo artystyczne powaliło na ziemię. Nie zabrakło takich hitów jak: „Sacrum”, „Ważne”, „Wstawaj”.

W „Demonie” z pewnością nie ma co narzekać na atmosferę i organizację, bo te stoją na wysokim poziomie. Dyskusyjny jest tylko dobór „klubowych atrakcji”, ale każdemu zdarzają się wpadki.