Gwiazdą – Golden Life!

3

Oddano w niej blisko 20 tysięcy głosów i to przy obostrzeniu, że z jednego komputera dziennie można było wysłać tylko jeden głos. Organizatorzy przyznają, że ten imponujący wynik przeszedł ich najśmielsze oczekiwania.
 
– W ankiecie zwyciężył zespół Łzy, a drugie miejsce przypadło w udziale kapeli Golden Life. Jedni i drudzy artyści kontaktowali się już z nami i wiemy, że mają wolne terminy – mówi Eryk Aleksandrowicz, dyrektor ZPK w Wąsoszu. – Ankieta miała jednak charakter poglądowy, o czym od początku informowaliśmy. Przy ostatecznym wyborze braliśmy pod uwagę nie tylko liczbę oddanych głosów, ale także to skąd je nadano. Cieszymy się, że w naszej zabawie wzięli udział ludzie z całej Polski, ale mamy świadomość, iż ogromna grupa fanów zespołu Łzy z województwa śląskiego czy mazowieckiego raczej na koncert do Wąsosza nie przyjedzie. Tymczasem nam zależy, aby impreza przypadła do gustu przede wszystkim lokalnej społeczności, dlatego zdecydowaliśmy się na zespół Golden Life.
 
Duży sukces Golden Life w ankiecie nie jest przypadkowy. To właśnie w gminie Wąsosz mieszka szefowa fanklubu kapeli z Gdańska.
 
– Kolejną gwiazdą tegorocznego święta miasta będzie Andrzej Grabowski, znany szerszej publiczności przede wszystkim z roli kultowego wręcz Ferdynanda Kiepskiego. Talent komediowy tego znakomitego aktora, sprawił, iż zaczął on występować na scenie z programem kabaretowym. Jestem przekonany, że rozbawi naszą publiczność – dodaje E. Aleksandrowicz.
 
Tegoroczne Dni Wąsosza odbędą się 23 i 24 czerwca, a większość imprez zorganizowanych zostanie na stadionie MKS Orla Wąsosz.(mach)