Single i remiksy podwójnie

6

Organizatorzy zdecydowali się na drugi spektakl. Odbędzie się on tego samego dnia o godz. 16.00. 

"Single i remiksy" to tytuł najnowszej komedii Marcina Szczygielskiego. Leszno będzie jednym z pierwszych miast, gdzie będzie ona prezentowana po swojej premierze. Na deskach MOK-u pojawią się znani aktorzy: Weronika Książkiewicz, Anna Mucha, Wojciech Medyński i Lesław Żurek.    

Sztuka demaskuje życie wielkomiejskich singli. Magda jest kobietą sukcesu i prezesem dużej korporacji wydawniczej. Stawia na singli i tylko oni mają w jej firmie szansę na karierę. Korporacja zostaje wchłonięta przez większą firmę, której szefostwo – w przeciwieństwie do prowadzonej dotychczas polityki – stawia na model prorodzinny. W tym momencie Magda wpada w panikę.    

– Tym większą, że do Polski wysłany zostaje nowy przełożony, którego zadaniem ma być zweryfikowanie przede wszystkim jej pracy. Magda natychmiast musi zdobyć partnera! – czytamy na stronie internetowej poświęconej spektaklowi. 

Dla naszych czytelników będziemy mieli swa zaproszenia na spektakl pt. "Single i remiksy" (na godz. 16.00). W najbliższym wydaniu Panoramy Leszczyńskiej poinformujemy, jak je zdobyć. (ama / fot. Archiwum)