Real Astromal dalej zaskakuje

6

Podopieczni trenera Ryszarda Kmiecika rozochoceni dobrym początkiem rozgrywek nie zważają na żadnego rywala. Od początku meczu w Malborku to ekipa z Wielkopolski osiągnęła przewagę. Już w pierwszej fazie spotkania było (3:6). Potem konsekwentna gra w obronie oraz ataku powodowała, że ta przewaga cały czas się utrzymywała. Do przerwy notowaliśmy (13:17).

Po kwadransie II połowy goście z Leszna ,,odjechali" już nawet na osiem bramek. tej przewagi nie roztrwonili i bardzo pewnie pokonali na trudnym terenie w Malborku mocny zespół Pomezanii Polski Cukier (26:31).

Pomezania Polski Cukier Malbork – Real Astromal Leszno 26:31 (13:17)

Bramki dla Real Astromal zdobywali: Tórz 9, Misiaczyk 7, Wesołek 4, Giernas 4, Łuczak 3, J.Wierucki 2, Przekwas 1, Krystkowiak 1. (andre/fot.archiwum).