Porażka w Warszawie

1

Dla leszczynian to spotkanie nie miało już większego znaczenia, bowiem kilka dni temu po porażce z Piotrkowianinem i jednoczesnych wygranych MKS Poznań i Vetreksu Sokoła Kościerzyna stało się jasne, że leszczynian i tak czekać będą spotkania barażowe o pozostanie w lidze.

Mecz w stolicy był jednak bardzo wyrównany. Do przerwy prowadzili raz jedni, raz drudzy, a przewaga w tej części spotkania nie wynosiła więcej jak dwie bramki. Po 30 minutach było 14:13 dla gospodarzy.

Początek II połowy był bardzo udany dla naszego zespołu, który wyszedł nawet na 4-bramkowe prowadzenie. Warszawianka jednak uporządkowała swoją grę po czasie na żądanie, o który poprosił szkoleniowiec Warszawian.

Ekipa ze stolicy zmobilizowała się. Szybko odrobiła straty, a w końcówce zadała decydujące ciosy, triumfując 31:27. Real Astromal zajął w tabeli I ligi, grupa A odległe 11 miejsce z dorobkiem 19 punktów i czeka na barażowego rywala z II ligi. (andre/fot.archiwum).