Koncert piosenek Anny German dla seniorów (wideo)

7

 

Wystąpi na nim ukraińska piosenkarka Vladyslava Vdovychenko (Władysława Wdowiczenko), która nazywana jest wokalnym sobowtórem Anny German. Jej niezwykły głos wszyscy mogli usłyszeć w emitowanym niedawno w telewizji serialu poświęconym polskiej artystce.Vladyslava Vdovychenko ukończyła Konserwatorium w Odessie, jest solistką tamtejszej filharmonii. Często koncertuje w Polsce i innych krajach Europy. Dała już ponad 170 koncertów poświęconych Annie German.Koncerty solistki odesskiej filharmonii wszędzie wzruszają i daje radość fanom twórczości Anny German. Są także ciekawą podróżą po osobistych wspomnieniach i doświadczeniach Vladyslavy z Anną i jej najbliższą rodziną.
W Lesznie ukraińskiej wokalistce akompaniować będzie  Artur Grudziński.

Koncert odbędzie się w niedzielę (4 X) o godz. 16.00. Wstęp na imprezę możliwy jest tylko z darmowymi zaproszeniami, które odebrać można w siedzibie oddziału rejonowego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Lesznie przy ulicy Sikorskiego 9a. Biuro otwarte jest we wtorki, środy i czwartki od godz. 9.00 do 13.00. Zainteresowanym podajemy też numer tel. 65 520 79 80. Imprezę współfinansuje miasto Leszno i powiat leszczyński. (mach)

Zobacz materiał wideo:
{jgflv file:=[http://telewizjaleszno.pl/files/5690/3_utwory_a.german_poplynely_ze_sceny.mp4] width:=[374] height:=[240] autostart:=[true]}